Sponzoring - Servis mobilov, tabletov, notebookov, televízorov, navigácií, predaj PS4 hier | AllForMobil - Vranov nad Topľou

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Sponzoring


Čas
Dnes je


Všetko na stránke http://www.allformobil.sk je chránené v zmysle autorského zákona č. 618/2003 Z.z. a medzinárodného práva. Bez súhlasu majiteľa stránok je zákázane čokoľvek kopírovať, rozmožovať, rožšírovať a vydávať za svoje !

V našej firme AllForMobil sme podporili, podporujeme a budeme podporovať množstvo projektov, pretože naša firma je už dlhé roky na trhu a rada pomáha tým ktorí zlepšujú naše Slovensko. Podporujeme hlavne mladých ľudí, ktorí sú ambiciózni , plní energie a elánu, s chuťou vyvíjať a zlepšovať sa . Máme za sebou množstvo projektov, ktoré sme podporili ako sú rokové koncerty, kapely, projekty centra voľného času a s nimi spojené viaceré akcie pre deti a mládež. Náš sponzoring spočíva v tom, že Vám ponúkneme miesto pre reklamu, poskytneme naše vybavenie ako je osvetľovacia technika, ozvučenie a pod., pomoc s prípravou Vašej akcie (nakoľko už máme v tomto dlhoročné skúsenosti), koordináciu na Vašej akcii či inú pomoc. Našou snahou bude to, aby Váš projekt / akcia bola dostatočne zviditeľnená a priniesla pozitívny výsledok Vám aj celej spoločnosti. Vaše nápady sa tak môžu stať krásnou realitou. Projekty si starostlivo vyberáme a zvažujeme každú pomoc.

Meniny oslavuje:

Zajtra má meniny:
 
 
 

Z internetu
Od známeho
Z leták
Vizitky
Iné

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky